kapat× Destek 0 216 583 06 22
Hakkımızda

Dmn Ambalaj San.Ve Tic. Ltd. Şti. her çeşit Big Bag üretimi yapan, İstanbul- Pendik’de kendimize ait yaklaşık 2000 metre karelik tesisleriyle ülkemizin kaliteye önem veren,satış sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinen Big Bag üreticilerinden biridir.

Sektörde 25 yılık tecrübeye sahip bir alt yapı ve personel tercihi ile DMN olarak 2009 yılında yeniden yapılanarak Big Bag üretimi ve ihracatı ile devam eden firmamız,başarılı üreticiler arasında kendine yer edinmekte zorlanmamıştır.

Ürünlerini son teknolojiyi kullanarak üretmiş,her zaman müşterilerine en kaliteliyi,en ekonomik şartlarda ve kısa sürede sunmayı kendine amaç edinmiştir

Talep edilen her ebat ve kalitede,her çeşit Big Bag ve Sling Bag üretimi,minimum 50.000 adet/ay kapasite ile uluslararası normlara bağlı kalarak gerçekleştirilmekte, satış sonrası müşteri memnuniyeti açısından sürekli fikir alışverişi içerisinde hizmet verilmektedir.

Firmanızın talebi doğrultusunda her çeşit ve ölçüde detaylı Big Bag ihtiyaçlarınız için firmamız ile irtibata geçmenizi ve olası taleplerinizi tarafımıza bildirmenizi, alım tarihlerinizde firmamıza da teknik şartname gönderilmesi hususunu bilgilerinize arz ederiz.

Talebiniz halinde,firmamıza ait bilgi ve belgeler ile,kullanımınıza yönelik Big Bag numunesi tarafımızdan derhal iletilecektir.

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.